O nás

Společnost SC Metal, s.r.o. byla založena v roce 2004.  Dnes zaměstnává okolo 160 zaměstnanců. Je jednou z významných firem v České republice poskytující komplexní služby v oblasti zpracování oceli, od svitku až po hotový výrobek.

Pro naši výrobu používáme nejmodernější technologie ve dvou výrobních závodech v Přibyslavi a Táboře. Jsme držiteli certifikátů ISO 9001:2015 a 14001:2015.

Naše rodinná firma se vyznačuje vysokou kvalitou, flexibilní zakázkovou výrobou a zároveň spolehlivostí v sériové výrobě. Disponujeme velkým skladem s vlastním hutním materiálem v kapacitě až 3,5 tis tuny.

SC Metal disponuje vlastním vozovým parkem, který nabízí vysokou míru flexibility. Vaše zakázky rádi dovezeme ve vámi zvoleném čase na vámi zvolené místo.

Mezi naše spokojené zákazníky patří společnosti z oblasti potravinářství, vzduchotechniky, stavebnictví, zdravotnictví a v neposlední řadě i automobilový průmysl.

Sponzorujeme

Český horolezecký svaz

SC Metal v červnu 2021 nastartoval partnerství s Českým horolezeckým svazem (ČHS) a rozhodl se podpořit sérii závodů Mezinárodní mistrovství České Republiky v Boulderingu. Hlavním cílem bylo podpořit tento mladý sport, který zažívá velký nástup nejen na Evropské scéně ale i na scéně světové. Jedním z hlavních úspěchů je účast Adama Ondry na Olympiádě v Tokiu.

Zároveň chce SC Metal podpořit rozvoj tohoto krásného a všestranného sportu mezi dětmi a mládeží, neboť ČHS má také pod svými křídly velký dětský oddíl napříč celou Českou Republikou

Držíme palce a všem lezcům přejeme mnoho dosažených vrcholů.

Cycling academy Tábor

Společnost SC Metal se na začátku roku 2016 rozhodla pro podporu mladých talentů cyklistického světa a stala se hlavním sponzorem nově vzniklého cyklistického týmu – Cycling Academy Tábor.

Přejeme mladým talentovaným jezdcům mnoho sportovních úspěchů a hlavně zdraví.

www.cyclingacademytabor.cz

Marek Pochtiol

Naše společnost podporuje jezdce klubu Trial Žižkovo Pole Marka Pochtiola, jednoho z největších talentů českého biketrialu. Od roku 2010 je stálým členem reprezentačního družstva v biketrialu. Je sedminásobným mistrem ČR ve všech věkových kategoriích, ve kterých závodil. Dále je držitelem titulu vicemistr Evropy 2016 ze Sardinie a v roce 2017 se stal mistrem světa v soutěži národů v Dánsku. V roce 2017 nastupuje ve světovém poháru kategorie ELITE a získává zkušenosti, i když je věkem junior.

http://www.zizkovopole.cz/trial-klub-zizkovo-pole.php

ZŠ Přibyslav

Společnost SC Metal začala v roce 2015 podporovat výuku cizích jazyků na základní škole Přibyslav. Na podzim roku 2017 mohou díky této podpoře žáci, kteří úspěšně vykonali zkoušku Cambridge English – YLE Flyers, vycestovat na týdenní kurz výuky cizího jazyka do zahraničí, konkrétně se jedná o týdenní kurz jazyka anglického na Maltě.

http://www.zspribyslav.eu/vismo/osnova.asp?id_osnovy=1001&n=socialni-partneri&p1=1001