O nás

Společnost SC Metal, s.r.o. byla založena v roce 2004. Dnes je jednou z největších firem v ČR poskytující služby v oblasti zpracování plechů a velkoobchodu s hutním materiálem.

Pro naši výrobu používáme nejmodernější technologie ve dvou výrobních závodech v Přibyslavi a Táboře. V současné době společnost zaměstnává více než 120 kvalifikovaných pracovníků a je držitelem certifikátů ISO 9001:2015 a 14001:2015. Od svého vzniku se firma soustředí na zákazníky s vysokými požadavky na kvalitu a je klíčovým dodavatelem pro společnosti působící v odvětví elektrotechniky, vzduchotechniky, potravinářství, designu, automotive…

SC Metal má vlastní systém přístupu ke klientovi vyznačující se vysokou flexibilitou ve výrobě a logistice.

Sponzorujeme

Český horolezecký svaz

SC Metal v červnu 2021 nastartoval partnerství s Českým horolezeckým svazem (ČHS) a rozhodl se podpořit sérii závodů Mezinárodní mistrovství České Republiky v Boulderingu. Hlavním cílem bylo podpořit tento mladý sport, který zažívá velký nástup nejen na Evropské scéně ale i na scéně světové. Jedním z hlavních úspěchů je účast Adama Ondry na Olympiádě v Tokiu.

Zároveň chce SC Metal podpořit rozvoj tohoto krásného a všestranného sportu mezi dětmi a mládeží, neboť ČHS má také pod svými křídly velký dětský oddíl napříč celou Českou Republikou

Držíme palce a všem lezcům přejeme mnoho dosažených vrcholů.

Cycling academy Tábor

Společnost SC Metal se na začátku roku 2016 rozhodla pro podporu mladých talentů cyklistického světa a stala se hlavním sponzorem nově vzniklého cyklistického týmu – Cycling Academy Tábor.

Přejeme mladým talentovaným jezdcům mnoho sportovních úspěchů  a hlavně zdraví.

www.cyclingacademytabor.cz

Marek Pochtiol

Naše společnost podporuje jezdce klubu Trial Žižkovo Pole Marka Pochtiola, jednoho z největších talentů českého biketrialu. Od roku 2010 je stálým členem reprezentačního družstva v biketrialu. Je sedminásobným mistrem ČR ve všech věkových kategoriích, ve kterých závodil. Dále je držitelem titulu vicemistr Evropy 2016 ze Sardinie a v roce 2017 se stal mistrem světa v soutěži národů v Dánsku. V roce 2017 nastupuje ve světovém poháru kategorie ELITE a získává zkušenosti, i když je věkem junior.

http://www.zizkovopole.cz/trial-klub-zizkovo-pole.php

ZŠ Přibyslav

Společnost SC Metal začala v roce 2015 podporovat výuku cizích jazyků na základní škole Přibyslav. Na podzim roku 2017 mohou díky této podpoře žáci, kteří úspěšně vykonali zkoušku Cambridge English – YLE Flyers, vycestovat na týdenní kurz výuky cizího jazyka do zahraničí, konkrétně se jedná o týdenní kurz jazyka anglického na Maltě.

http://www.zspribyslav.eu/vismo/osnova.asp?id_osnovy=1001&n=socialni-partneri&p1=1001